Горох Олексій Петрович

Горох Олексій Петрович
доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права
Олексій Горох почав науково-педагогічного кар’єру в 2001 році. Його науковий здобуток становить понад 140 публікацій з проблем кримінально-правової політики, покарання та його застосування; звільнення від покарання. Серед наукових праць: 4 монографії, 2 навчальних посібники, науково-практичний посібник та науково-практичний коментар Кримінального кодексу України. Олексій Горох є активним учасником багатьох міжнародних конференцій, симпозіумів, круглих столів.
Вагомі досягнення Олексія Гороха у науково-педагогічній роботі, позитивні відгуки студентів та викладачів факультету стали підставою для оголошення його у 2015 р. викладачем року факультету правничих наук НаУКМА.
Окрім викладання в НаУКМА Олексій Горох є також викладачем Центру стажування та підвищення кваліфікації адвокатів (м. Київ) та Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України (м. Київ).
Наукову та науково-педагогічну діяльність Олексій Горох поєднує з правозахисною практикою. З 2001 р. він займається юридичною практикою, а з 2007 р. є адвокатом. Олексій Горох є членом спілки адвокатів України (2009 р.), Всеукраїнської асоціації кримінального права (2015 р.), Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України (2016 р.).