Дослідження

Наукова діяльність співробітників НаУКМА розглядається як цілісна система дослідницьких робіт, спрямованих на вивчення актуальних проблем гуманітарного, соціального та природничого профілів за загальною концепцією «Україна: людина, суспільство, природа».

Спеціалізована вчена рада
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean euismod bibendum laoreet. Proin gravida dolor sit amet lacus accumsan et viverra justo commodo. Proin sodales pulvinar sic tempor. Sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nam fermentum, nulla luctus pharetra vulputate.
Проекти
Факультет постійно співпрацює з провідними юридичними компаніями України, державними органами та громадськими організаціями, що значно розширює можливості студентів зі стажування та працевлаштування. Випускники магістерської програми з правознавства на високому професійному рівні надають юридичні послуги найрізноманітнішим підприємствам, установам та організаціям або успішно працюють в органах державної влади.
Наукові записки
Журнал «Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки» є друкованим засобом масової інформації, науковим рецензованим журналом відкритого доступу, що публікує оригінальні статті та дослідницькі матеріали в галузі юридичних наук. Журнал входить до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
KYIV-MOHYLA LAW
AND POLITICS JOURNAL
Міжнародний рецензований англомовний електронний журнал, заснований НаУКМА у 2015 році. Публікує дослідження з правничих та політичних наук, зокрема юриспруденції, конституційного та міжнародного права, політичної теорії та методології, європейського права. Журнал відкритого доступу, присвоює DOI для статей, підтримує ліцензію Creative Commons CC BY 4.0.