Навчання за кордоном

Навчання за кордоном дозволяє отримати новий академічний досвід, покращити мовні компетентності, прослухати курси, яких немає в КМА, познайомитись з новою культурою, здобути нові контакти та перспективи.

Студент(к)и можуть поєднувати навчання на факультеті з навчанням в іноземних університетах за магістерською програмою подвійного дипломування, а також за програмами академічної мобільності.

Магістерська програма подвійного дипломування
“International and European Union Law”
  

Це можливість одночасно навчатись у КМА та Вільнюському університеті (ВУ) та отримати два дипломи.

Навчатись за цією програмою може кожен(на) студент(ка) магістерської програми “Право”, окремий вступ на цю програму не проводиться.

Програма подвійного дипломування передбачає опанування інтегрованого навчального плану, навчання у ВУ протягом одного (весняного) семестру, написання курсової та магістерської робіт англійською мовою під одночасним керівництвом професора КМА та професора ВУ і захист магістерської роботи в КМА за участі професорів ВУ.

Вартість навчання у ВУ становить 1000 євро.

Вимоги до учасників(ць) програми: – ступінь бакалавра за спеціальністю “Право”; – зарахування на магістерську програму “Право” в НаУКМА; – володіння англійською мовою нарівні не нижче “В2”; – підписання корпоративної угоди з КМА. Навчальні дисципліни, прослухані у ВУ зараховуються до індивідуального навчального плану студентів(ок) КМА.

Можливість навчання за цією програмою у 2021/22 році буде уточнено.

Детальніше

 

Програми академічної мобільності

Починаючи з 2 року навчання на бакалаврській програмі студент(к)и мають можливість брати участь у програмах академічної мобільності – їхати до іноземних університетів та вчитись там протягом семестру. Прослухані за кордоном курси включаються в індивідуальний навчальний план замість тих курсів, які потрібно було слухати в цей час у КМА.
Навчання, проїзд та проживання за кордоном, як правило, фінансується.

Чудові умови для мобільності мають студент(к)и магістерської програми, які мають реальну можливість протягом навчання кілька разів використовувати академічну мобільність.

Логотипи університетів-партерів розміщено нижче.

Міжнародний відділ

Навчання українських студентів за кордоном та навчання іноземців у КМА підтримує міжнародний відділ, на сторінці якого можна докладніше познайомитись з можливостями та умовами такого навчання.

Контакти факультету:
+38(044) 425 60 73

4 корпус НаУКМА, к. 302
вул. Волоська, 8/5