Місія та стратегія

Факультет правничих наук належить до
найкращих вітчизняних юридичних шкіл і є
№ 1 в Україні: 

За рейтингом Асоціації правників України.  

Працедавці, які переважно представлені серед членів Асоціації правників України віддають перевагу випускникам Факультету (рейтинг АПУ 2021 р.). Факультет співпрацює з більшістю провідних юридичних кампаній та органами державної влади, що дозволяє випускникам розраховувати на успішне працевлаштування за фахом.

За перемогами у міжнародних змаганнях

Факультет єдиний в Україні, чиї команди виборювали перемоги у престижних міжнародних студентських змаганнях, випереджаючи команди з університетів, що мають світове ім’я. В структурі освітніх програм є багато дисциплін з міжнародного права, що дозволяє нашим студентам і студенткам впевнено вигравати у команд з факультетів міжнародного права.

За середнім балом єдиного фахового випробовування

Всі роки проведення вступної кампанії на магістерські програми “Право” за результатами єдиного фахового вступного випробовування випускники та випускниці бакалаврської програми факультету отримають найвищий середні результати серед усіх правничих шкіл. Саме ці результати є єдиною в Україні об’єктивною оцінкою якості освітніх програм.

За вступним рейтингом на бакалаврську програму

Всі роки існування ЗНО на бакалаврську програму вступають абітурієнти з найвищим в Україні середнім балом серед юридичних факультетів та вишів. Це означає, що на факультет вступають найкращі випускники шкіл, які прагнуть зростати і саме тому долучаються до конкурентного освітнього Могилянського середовища.

Факультет пропонує освітні програми для здобуття ступеня бакалавра та магістра за спеціальністю “Право”, ступеня магістра за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, а також програму для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальностями “Право” та “Міжнародне право”.

Докладніше про освітні програми

Факультет сповідує принципи вільного і творчого навчання, в центрі якого є студент (Liberal Arts Education, Student Centred Learning). Ми прагнемо, аби випускники факультету мали широкий світогляд, що дозволяє вдосконалюватись протягом життя та бути професійно мобільними. Вміли самостійно та критично мислити, не були стереотипними, мали сучасне праворозуміння та розвинені професійні навички. Відзначалися високим рівнем правової культури та професійної етики.

Місія

Факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» є елітною юридичною школою, що створює, зберігає та поширює знання у галузі права. 

Правничий факультет є частиною Могилянської спільноти, яка формує високоосвічену, національно свідому, чесну, небайдужу, творчу особистість, здатну незалежно мислити і відповідально діяти згідно з принципами добра та справедливості для розвитку відкритого і демократичного суспільства.

Стратегія розвитку факультету

Контакти факультету:
+38(044) 425 60 73

4 корпус НаУКМА, к. 302
вул. Волоська, 8/5