Місія та стратегія

Факультет правничих наук належить до
найкращих вітчизняних юридичних шкіл і є
№ 1 в Україні: 

за вступним рейтингом на бакалаврську програму –всі роки існування ЗНО на бакалаврську програму вступають абітурієнти з найвищим в Україні середнім балом серед юридичних факультетів та вишів.

за середнім балом єдиного фахового випробовування, що отримали випускники бакалаврської програми при вступі до правничої магістратури;

за перемогами на міжнародному рівні – факультет єдиний в Україні, чиї команди виборювали перемоги у престижних міжнародних студентських змаганнях, випереджаючи команди з університетів, що мають світове ім’я; 

за рейтингом працедавців  – майже всі працедавці готові приймати наших випускників на роботу навіть тоді, коли не мають вакансій, і платити зарплату, що є вищою за середню на ринку праці (рейтинг журналу «Гроші»).

Факультет сповідує принципи вільного і творчого навчання, в центрі якого є студент (Liberal Arts Education, Student Centred Learning). Ми прагнемо, аби випускники факультету мали широкий світогляд, що дозволяє вдосконалюватись протягом життя та бути професійно мобільними. Вміли самостійно та критично мислити, не були стереотипними, мали сучасне праворозуміння та розвинені професійні навички. Відзначалися високим рівнем правової культури та професійної етики.

Місія

Факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» є елітною юридичною школою, що створює, зберігає та поширює знання у галузі права. 

Правничий факультет є частиною Могилянської спільноти, яка формує високоосвічену, національно свідому, чесну, небайдужу, творчу особистість, здатну незалежно мислити і відповідально діяти згідно з принципами добра та справедливості для розвитку відкритого і демократичного суспільства.

Стратегія розвитку факультету

Контакти факультету:
+38(044) 425 60 73

4 корпус НаУКМА, к. 302
вул. Волоська, 8/5