Проценко Діана Василівна

Проценко Діана Василівна
старший викладач кафедри приватного права
магістр правознавства (НаУКМА, 2005), медіатор (акредитація CEDR, Великобританія), тренер (CEDR, 2009 р. Мюнхенська ТПП, 2014 р.), автор-розробник та співавтор академічних курсів, тренінгів, он-лайн курсів на теми інформаційного права, переговорів, медіації, ефективної комунікації, діалогу в громадах та для потреб реформ, є однією із ініціаторів розробки теми е-демократії в Україні, зокрема однією із співавторів законопроекту про е-петиції, співавтором законопроектів з медіації.
Діана Проценко є тренером студентських команд міжнародних змагань з переговорів та медіації (Міжнародному конкурсі з комерційної медіації при ІСС в Парижі, Франція (2008, 2009, 2011-2016р.р.), та у змаганні Сonsensual Dispute Resolution Competition у Відні, Австрія (2015 р.), а також суддею міжнародних змагань з медіації ( International Law School Mediation Tournament, Mediate`18, INADR, Київ, Україна (2018 р.).
З 2014 є засновником та членом Правління, а з 2015 р. - Президентом Національної асоціації медіаторів України. Після Революції Гідності в Україні активно працює з медіацією для громад, фасилітатором діалогів ОБСЄ на Сході України; є членом міжнародної мережі тренерів-медіаторів (CEDR тренери мережі); робить багато тренінгів для студентів, малих, середніх та великих, зокрема комунальних та державних підприємств, місцевих та центральних органів влади.
З 2018 р. Керівник відділу по роботі зі студентами НаУКМА.