Конкурс на отримання Стипендій Родини Футей

Студентський стипендійний фонд родини Футей засновано з метою заохочення та матеріальної підтримки талановитих студентів і студенток магістерської програми «Право».

Щорічно конкурсна комісія визначає двох лауреатів/лауреаток конкурсу (по одному/одній з тих, хто навчається на першому і другому роках).

Основні критерії визначення переможців:
– студент(ка) магістерської програми «Право»;
– скрутне матеріальне становище студента/студентки.

При визначенні переможця перевага може бути надана враховуючи такі додаткові критерії:
заподіяння шкоди повномасштабною війною рф проти України;
високі показники навчання або високий вступний рейтинг для 1 року навчання;
проведення наукового дослідження в межах магістерської курсової або кваліфікаційної роботи з конституційного або міжнародного публічного права;
володіння англійською мовою на рівні не нижче В2 за шкалою CEFR (upper-intermediate);
походження з Тернопільської, Івано-Франківської або Львівської областей.

Лауреату/лауреатці конкурсу виплачується благодійна допомога в українських гривнях у сумі, що еквівалентна 1000 доларів США у перерахунку за офіційним курсом обміну валют, встановленим НБУ на день прийняття конкурсною комісією рішення про надання такої допомоги.

Для участі у конкурсі претенденти надсилають на адресу law@ukma.edu.ua заяву на участь у конкурсі, Curriculum Vitae та мотиваційний лист. Форма заяви – довільна із зазначенням детальної інформації відповідно до критеріїв визначення переможця. До заяви додаються документи (їх копії), що підтверджують виконання критеріїв визначення переможця (за потреби).

Заяви на участь у конкурсі на отримання стипендій у 2022 р. приймаються до 17 жовтня.

Докладніше про стипендію та її фундатора