Стипендія CANPACK

Стипендія CANPACK заснована для обміну між факультетом права та адміністрації Ягелонського університету та факультетом правничих наук НаУКМА. З часу заснування у 2009 році, стипендію було присуджено вже понад 70 студентам.   

Дана стипендія є ексклюзивною для студентів ФПвН. Щорічно, двоє студентів, починаючи з першого року навчання мають можливість поїхати на один рік на мобільність до провідного польського університету. Студенти мають унікальну можливість не тільки вивчати польське право, а також вивчити досвід Польщі щодо уніфікації європейського права. Крім того це ще й можливість вільно помандрувати Польщею та країнами ЄС. Претендувати на стипендію можуть студенти, які можуть базові знання польської мови (оскільки навчання польською мовою) та мають рейтинг не менше 77 балів. 

Група CANPACK  польська компанія, яка працює на ринку металевого пакування. CANPACK є провідним виробником у галузі пакування напоїв у Центральній та Східній Європі та постійно зміцнює ринкову позицію в Західній Європі, Азії та Африці. Завод CANPACK є і в Україні. 

Випускники програми