Стипендія родини Синеньких-Траверси

Оголошується конкурс на отримання Стипендії родини Синеньких-Траверси.

Стипендію засновано з метою підтримки наукових досліджень що сприяють розвиткові громадянського суспільства та укріпленню демократії в Україні.

Вимоги до учасників конкурсу:

  • претендент має бути штатним викладачем Факультету правничих наук НаУКМА;
  • претендент має здійснювати дослідження, що сприяють розвиткові громадянського суспільства та укріпленню демократії в Україні.

Для участі у конкурсі необхідно подати:

  • заяву про участь у конкурсі;
  • короткий життєпис (CV);
  • документи, що підтверджують здійснення дослідження, що сприяє розвиткові громадянського суспільства та укріпленню демократії в Україні, і дають можливість оцінити результати такого дослідження.

Аплікації подаються в електронною поштою на адресу law@ukma.edu.ua.

Кінцевий строк подання аплікацій 1 жовтня 2021 р.

Лауреата конкурсу буде оголошено не пізніше 8 жовтня 2021 р.

Розмір стипендії – 2000 дол. США (в перерахунку на гривню). Конкурсна комісія може визначити кількох лауреатів конкурсу. Стипендія виплачуватиметься за рахунок дивідендів, отриманих  від ендавменту, створеного у Києво-Могилянській фундації Америки п. Галиною Траверсою (Halyna Traversa) на честь її батьків Володимира та Лідії Синеньких.

Пані Галина Траверса народилася в Україні, ще в дитинстві вона приїхала до США і виросла в Чикаго, штат Іллінойс. Вона отримала диплом бакалавра з відзнакою в галузі політичних наук університету Лойола в Чикаго (Loyola University) та ступінь магістра в галузі політології в Університеті Іллінойсу (University of Illinois), та диплом юриста (juris doctor degree) з відзнакою magna cum laude юридичного коледжу Чикаго-Кент (Chicago-Kent College of Law).

Протягом своєї кар’єри юриста вона провела три роки у провідній юридичній фірмі «Kirkland & Ellis», а також працювала у низці чиказьких корпорацій. На час виходу на пенсію вона була генеральним радником компанії Rexam Beverage Can Company у Північній Америці. Працюючи в Abbott Laboratories та Motorola як старший міжнародний юрисконсульт, вона мала широкі обов’язки, включаючи представництво обох компаній у структуруванні та веденні переговорів про спільні підприємства в Україні 90-х років.

На додаток до юридичної практики, пані Траверса працювала в раді Ради друзів Чорнобильських центрів США, американській громадській організації, яка надавала допомогу трьом центрам психосоціальної реабілітації у Чорнобильських зонах. Вона також є членкинею Української національної жіночої ліги Америки, у складі якої у 2019 році вона організувала першу в історії виставку Голодомору в Музеї Голокосту в Північній Америці. Наразі пані Галина входить до правління Фонду США-Україна.

Стипендія родини Синеньких-Траверси надаватиметься щорічно і безстроково.