Підтримати факультет
Долучитися до розбудови Факультету можна кількома способами:
- через сервіс “Buy me a coffeе”
- через Києво-Могилянську фундацію (Прохання вказати Факультет правничих наук у призначенні платежу)
- через Міжнародний Благодійний Фонд відродження Києво-Могилянської Академії (Прохання вказати Факультет правничих наук у призначенні платежу)
- через Асоціацію випускників Києво-Могилянської академії
Ознайомитися з проєктами партнерств можна за посиланням за посиланням.
Щиро дякуємо!
Q&A
Мета збору:
👉 Всі зібрані кошти будуть спрямовані на розвиток Факультету правничих наук НаУКМА за зверенням Декана факультету.Термін збору допомоги:
з 1 січня до 31 грудня 2024 рокуКуди піде залишок коштів , якщо проєкт або допомога не буде реалізована?
👉 У разі якщо проєкт або допомога не будуть реалізовані, всі кошти будуть перенаправлені на одну зі стратегічних цілей Факультету правничих наук НаУКМА або використані на потреби НаУКМА за відповідним зверненням декана факультета, погодженим рішенням Наглядової ради Фундації. Рішення Наглядової ради буде доведено до відома всіх осіб, які зробили пожертву, листом на електрону пошту, зазначену під час здійснення внеску.Згода особи, яка робить внесок:
👉 Особа, що здійснює пожертвування на адресу конкретного проєкту, дає згоду на їх перерозподіл/використання для інших проєктів, якщо термін виконання проєкту збіг або необхідна для реалізації проєкту сума не була зібрана, за відповідним рішенням Наглядової ради Фундації. Рішення Наглядової ради буде доведено до відома всіх осіб, які зробили пожертву, листом на електрону пошту, зазначену під час здійснення внеску.👉 Особа, що здійснює пожертвування на адресу конкретного проєкту або допомоги, дає згоду на те що сума пожертвування не підлягає поверненню.