Служба віце-президента Світового банку з правових питань запрошує на стажування

Високомотивовані студенти Факультету правничих наук та аспіранти-юристи можуть подаватися на двомісячне стажування у штаб-квартирі Світового банку у Вашингтоні або інших країнах. Реченець подання заявки 30 квітня.  

Як податися? 

Заповнити анкету за посиланням, яка передбачає також завантаження резюме, сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови,  перелік прослуханих курсів зі спеціальності, обґрунтування власної мотивації, написання есе на поставлене питання. Також бажано знання другої іноземної мови, як: французька, іспанська, арабська, португальська та китайська. 

Що передбачає стажування? 

Стажерів залучають до різноманітних завдань: допомога в справах, над якими працюють юристи Світового банку, дослідження та аналітика, проведення порівняльних правових аналізів, участь у проєктній роботі, допомога з організацією заходів тощо. Стажування триватиме 10-12 тижнів восени 2024 року. 

Чи оплачується стажування? 

Програма не передбачає стипендії, успішні кандидати мають забезпечити своє перебування у місті стажування, а також гарантувати оплату своєї праці спонсором або зарахуванням кредитами (може бути зараховано як навчальна практика).  

Детальніше про програму та вимоги на сайті Світового банку.