Підготовка підручника «Загальна теорія права» (за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні)

Експерти Центру на чолі з М. Козюброю за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні здійснили підготовку нового підручника «Загальна теорія права».

Цей підручник містить якісно інші підходи до розуміння права, його значення, ролі та місця в системі соціальних регуляторів, які базуються на розробленому ОБСЄ стандарті юридичної освіти. Основою цього стандарту є мета відповідності професійних знань та навичок випускників українських закладів вищої юридичної освіти потребам правничої професії.

Важливою характеристикою цього навчального видання є те, що окрім стандартних компонентів теорії права, які подаються традиційно у підручниках з даного курсу, особлива увага приділяється питанню верховенства права з детальним описом його компонентів.

Ця книга є однією з низки публікацій ОБСЄ в Україні з фундаментальних правничих дисциплін, які становлять основу, стрижень професійного формування українських правників. Національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні п. Н. Бернацька у своєму сподіванні, що він буде цікавим та корисним як для викладачів загальної теорії права, так і для правничої спільноти України, не помилилася. Практика застосування підручника щонайменше у навчальному процесі вже отримала значну кількість схвальних відгуків як від викладачів, так і від студентів.

Лінк на публікацію (буде додано пізніше)

Над проектом працюють
Основні публікації
Контакти факультету:
+38(044) 425 60 73

4 корпус НаУКМА, к. 302
вул. Волоська, 8/5