Катерина Бакай: Моє знайомство з Могилянкою

Катерина Бакай, одна з найкращих абітурієнток цього року, на Facebook розповіла свою історію вступу на факультет. Ось, що вона пише:

“Моє знайомство з Могилянкою почалося 1,5 роки тому під час IV етапу олімпіади з правознавства у Херсоні. Тоді для нас провели зустріч з Сергієм Петуховим (Sergiy Petukhov), одним з викладачів Академії і заступником міністра юстиції. Я була вражена, захоплена, зацікавлена і детально розпитувала про НаУКМА. Тоді ми зробили декілька фото, Сергій сказав, що запам‘ятає мене, а я наївно посміхнулася і взяла на згадку два буклета про факультет правничих наук, хоча до вступу ще було далеко. По приїзду додому буклети гордо поставила на полицю і перші дні дуже на них задивлялася, потім якось звикла.

Почався 11 клас, передЗНОшна лихоманка, наукова робота і підготовка до моєї останньої олімпіади. Разом з тим я вже задумувалася про ВНЗ своєї мрії, але вибір коливався між двома найкращими університетами України, тому довелося прискіпливо зважувати усі плюси та мінуси. У березні 2019 написала свою останню олімпіаду, отримала додаткові бали і почала писати студентам-правникам з Могилянки, хоча на підсвідомому рівні розуміла, що вже зробила свій вибір.

Наприкінці весни я знала про Академію абсолютно все, що тільки можна було знайти в інтернеті, слідкувала за перемогами студентів у мут-кортах і мріяла стати частинкою цього ком’юніті.

Потім було зл(н)ощасне ЗНО, яке я склала доволі класно, але все одно боялася, поки не отримала усі офіційні результати і зрозуміла: «Катю, видихай, у тебе рейтинговий бал – 203». Тоді я справді заспокоїлася і взяла квитки на Київ.

За півтора роки моя ціль стала досяжною, бо я вклала в неї багато сил і терпіння, часом навіть зневірялася. Я довго не знала, в якому закладі буду навчатися і чи пройду туди, хоча відповідь завжди стояла в мене на полиці.

Я надзвичайно щаслива, що наступні роки проведу в цій Академії серед прекрасних людей зі спільними поглядами і постійним бажанням розвиватися. Саме сьогодні починається новий етап мого життя і все найкраще тільки попереду☺️”

Бажаємо всім абітурієнтам так само зважено робити свій вибір. Ласкаво просимо до Могилянської спільноти.