Зустріч Медіаційної спільноти НаУКМА

29 березня відбулась установча зустріч Медіаційної спільноти НаУКМА для студентів, яких цікавить участь у змаганнях як таких, а також медіація як альтернатива традиційним методам вирішення спорів зокрема. 

Родзинкою події, як і планувалось, стала участь випускників Могилянки, які ділились власним досвідом підготовки та участі і міжнародних змаганнях з медіації, а також міркуваннями про те, які важливі навички можна здобути саме в такому типі змагань.  

Затишна подія п’ятничного вечора нагадала, як відбувалось перше знайомство з міжнародними змаганнями у 2008 р. у Парижі, згодом у Відні, потім пауза — аж до проведення власних потужних змагань в Україні, потім знов Париж, уже в 2024 р. 

Обговорили, що оцінюється на змаганнях, які найпопулярніші змагання з медіації та перемовин є для студентства, чим вони відрізняються, а також що може бути цікавим взяти в розробку, аби знову організувати змагання в Україні. 

За спільною трапезою поділились із присутніми інформацією про створену у НаУКМА Медіаційну службу. Зародилась ідея організації спільних тренувальних подій — симуляцій переговорів та медіації в стінах КМА. Метою є розвиток переговорних та медіаційних навичок  майбутніх фахівців: правників, медіаторів та клієнтів. 

Для оперативної комунікації, інформування про подальші події створено канал МЕДІАЦІЙНА СПІЛЬНОТА НАУКМА. Діяльність каналу започатковано учасниками ІСС Commercial Mediation Competition (Paris, 2024) Максимом Баришовим, Анастасією Бродько, Петром Бойчуком (ФПвН-4) за підтримки керівниці Медіаційної служби НаУКМА, ст. викладача ФПвН Діани Проценко.