Зустріч із представницями Асоціації жінок-юристок України
![](https://law.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/yzobrazhenye_viber_2024-01-19_12-05-22-648.jpg)
18 січня відбулася онлайн-зустріч представниць Асоціації жінок-юристок України «Юрфем» Катерини Шуневич та Ярини Бущак з викладачами факультету правничих наук Катериною Бусол, Олексієм Горохом й Володимиром Галаганом.
На зустрічі обговорили питання щодо дослідження проблем правосуддя, орієнтованого на потерпілих від сексуальних злочинів, зокрема під час дії воєнного стану в Україні. Звернули увагу на об’єктивні причини недостатнього розгляду цих питань в освітньому процесі вищих навчальних закладів. Узгодили подальші кроки дослідження зазначеної гендерно-чутливої проблеми з метою розробки практичних рекомендації її вирішення. Однією з таких рекомендацій може бути організація тренінгів для викладачів з метою подальшого проведення зустрічей і бесід не лише з правниками, а й зі студентами інших факультетів вищих навчальних закладів.
Сподіваємося на плідну співрацю!