Вітаємо Дмитра Коваля із нагородою Albie Awards

Українська  правозахисна організація “Truth Hounds”, де Дмитро Коваль є юридичним директором, отримала премію Albie Awards.

Нагорода була вручена на церемонії Albie Awards у Нью-Йорку, яку заснували голлівудський актор Джордж Клуні та його дружина Амаль на честь судді Албі Сакса, який боровся з апартеїдом у Південній Африці. Премія визнає вагомий внесок в роботу на благо справедливості та прав людини.

Вітаємо нашого викладача з відзнакою. Її присвоїли українським правозахисникам за внесок у справу справедливості та правозахисту.

Організація “Truth Hounds” фіксує воєнні злочини в Україні. Назва в перекладі означає “Гончаки за правдою”.  Роман Авраменко, виконавчий директор, говорить, що їх часто називають “нишпорками за правдою”. Головне завдання організації — допомогти тим, хто став жертвою російської агресії і принести справедливість.

Ця нагорода стала важливою подією не лише для Дмитра Коваля та організації, де він юридичний директор, але й для української та міжнародної спільноти правозахисників, що продовжує боротьбу за справедливість та права людини. Нехай вона слугує натхненням для подальших досягнень і справжніх змін на краще.