VII Український жіночий конгрес

22-23 листопада в Києві проходив VII Український жіночий конгрес «Час відновлення. Час відбудови». За результатами плідної роботи продовжується співпраця представників громадського сектору, органів виконавчої влади, бізнесу, військових, волонтерів, ветеранів, медіа.

«Жінки – лідерки, це вже не потрібно нікому доводити. Це факт! Потрібно жити з цим, усвідомлюючи свою цінність і права. І жити щасливо!» – наголосила у своєму виступі на Конгресі Перша леді України Олена Зеленська.

У Конгресі взяли участь понад 50 спікерів та спікерок. Активною була робота шести дискусійних платформ, що об’єдналися в тематичних дискусіях щодо ролі жінок у політиці, підприємництві, освіті та інших соціально значущих сферах суспільного життя. Обговорення стосувалися участі жінок у процесах безпеки, міграції, репродуктивних прав захисників та захисниць, реабілітації та реінтеграції ветеранів і ветеранок.

Учасницею Конгресу стала Аліна Халецька – професорка кафедри «Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича», починаючи з 2021 року – членкиня Експертної ради з питань гендерної інтеграції при Київській міській раді (Київській міській державній адміністрації).

Більше про роботу VII Українського жіночого конгресу тут