Відвідини Фонду державного майна України
![](https://law.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-21_23-10-45.jpg)
Студенти 2-го курсу бакалаврату програми «Суспільне і приватне врядування» за планом навчальної практики відвідали Фонд державного майна України.
Начальник відділу взаємодії з органами державної влади Управління аналітики Департаменту забезпечення роботи Фонду державного майна України, кандидат наук з державного управління Сирота Оксана Анатоліївна розповіла про успішні кейси приватизації, що спрямовані на підвищення інвестиційної привабливості і конкурентоспроможності економіки України.
Студенти ознайомились з основними напрямами діяльності ФДМУ у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об’єктами державної власності, оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності. Прозвучало багато цікавих питань, на які отримано ґрунтовні відповіді.