Відкрито набір на сертифікатну програму «Школа нормотворчості»

Національний університет «Києво-Могилянська академія» за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах співпраці з програмою «Програма РАДА: наступне покоління» та за підтримки Верховної Ради України оголошує про старт реєстрації на сертифікатну програму «Школа нормотворчості».

Мета програми — розвиток праворозуміння та вдосконалення навичок, необхідних для впровадження відповідних принципів при розробці нормативно-правових актів, а також уміння науково обґрунтовувати прикладні підходи до нормативного регулювання.

«Сертифікатна програма «Школа нормотворчості» дасть змогу не тільки підготувати молодих фахівців, але має стати міцною основою для кадрового резерву як органів законодавчої та виконавчої влади, так і інститутів громадянського суспільства. В межах цієї програми слухачі зможуть навчатися у кращих правників-практиків України, долучатися до розгляду реальних кейсів, а також будуть розбиратися в нормотворчості не тільки за українським законодавством, а й за Європейськими стандартами підготовки нормативно-правових актів», — Володимир Венгер, декан факультету правничих наук НаУКМА.

Заняття проводитимуться у змішаному форматі (онлайн та очний) на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія» протягом квітня – вересня 2024 року.

До участі допускаються студенти-правники 4-го курсу бакалаврату, магістратури, аспіранти та випускники правничих факультетів.

Резюме та мотиваційний лист надсилайте на пошту legaldrafting2024@ukma.edu.ua

Реченець: 16 квітня

Після успішного завершення курсу слухачі отримають сертифікат Національного університету «Києво-Могилянська академія» із зазначенням кількості прослуханих кредитів ЄКТС, які можуть бути зараховані в загальний залік у разі навчання в закладі освіти або під час проходження державної служби.