Відбувся форум Асоціації юридичних клінік України

31 травня славетні історичні стіни Києво-Могилянського музею “Будинок Галшки Гулевичівни” приймали гостей з усієї України. 40 представниць та представників юридичних клінік закладів вищої освіти прибули до нас на гостину не просто обговорити перспективи співпраці. Головна мета: обрання Голови і членів Правління Асоціації юридичних клінік України. Інституалізація і легальна діяльність потребують постійної підтримки спільноти.

З вітальним словом перед учасниками зібрання виступив декан правничого факультету Володимир Венгер.

Юридичні клініки в Україні існують з кінця 1990-х років. А Правнича клініка Могилянки офіційно з 2000 року. Діяльність цих університетських формувань покликана формувати практичні навички майбутніх правників шляхом виконання соціальної функції перед громадянським суспільством: надання правничої допомоги соціально вразливим групам населення.

Наша Правнича клініка є активною у діяльності спільноти Асоціації юридичних клінік України (АЮКУ) і вчора отримала про це подяку.

Юлія Матвєєва, керівниця Правничої клініки, була обрана до Правління АЮКУ і продовжуватиме свою активну діяльність у сфері юридичної клінічної освіти, роблячи свій посильний внесок у становлення молодого покоління фахівців у сфері права.

Висловлюємо глибоку вдячність АЮКУ за підтримку активної політики нашого факультету і Правничої клініки, а також усьому колективу Правничої клініки за тривалу фахову діяльність.

Особливу подяку приносимо Гетьман Ірині Сергіївні – адміністраторці Правничої клініки – за успішну злагоджену роботу Правничої клініки і за підготовку цього важливого заходу.