Відбулася презентація монографії професора Миколи Козюбри «Практична філософія права»

Перед подією гості змогли оглянути експозицію, а співробітники Музею НаУКМА провели цікаву екскурсію.

Під час заходу із урочистим вступним словом виступили Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт і декан факультету правничих наук Володимир Венгер. Доєдналися і рецензенти монографії, серед яких Марина Ткачук — докторка філософських наук, декан факультету гуманітарних наук. Також був вільний мікрофон і всі охочі могли долучитися до обговорення. Пізніше відбулася автограф-сесія.

Нагадуємо, що примірник можна придбати у видавництві «Дух і Літера» за посиланням (https://duh-i-litera.com/bookstore/praktichna-filosofija-prava-monografija).

Отримані за продаж кошти будуть перераховані на ендавмент благодійного Фонду професора Миколи Козюбри, який підтримує наукові здобутки студентів, а також на допомогу Збройним Силам України.

Наприкінці студенти представили другий випуск журналу «What is law?». Проаналізувавши діяльність Миколи Івановича, намагалися простими словами донести читачам основи права. Усі деталі будуть згодом на наших сторінках.

Цей день ми змогли закарбувати на фото. Світлини доступні за посиланням (https://ukmaedu-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/yuliia_prybytko_ukma_edu_ua/EmnijE0Gfh5CiSkTO7Sy-rgBHLe4aXHf56D8RlFqyxo3MQ?e=HcMdpg).

Щиро дякуємо всім присутнім. А також співробітникам Музею НаУКМА за теплий прийом!