Учасники першої програми «IT LAW» успішно закінчили навчання

Нещодавно завершилось програма професійного розвиту «IT LAW» від Факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» та асоціації «ІТ Україна», на якій навчались 25 учасників. Після трьох місяців насиченого студіювання випускники, які успішно склали іспит, отримали заслужені сертифікати.

 «Серед випускників нашої програми є колишній губернатор Київщини, теперішній заступник міністра, працівник KPMG та СБУ. Але правила рівні для всіх, і його (сертифікат) дійсно треба заслужити», – зазначає Дмитро Овчаренко, віце-президент з правових питань асоціації “ІТ України”.

Головним тестом для учасників програми стало розв’язання наскрізного кейсу. Хоч це завдання і було непростим, п’ятеро учасників доклали максимум зусиль та показали найвищі результати. За свої досягнення вони отримали можливість пройти стажування в українських ІТ-компаніях, де на практиці зможуть застосувати здобуті знання та отримати ще більше інсайдерської інформації зі світу ІТ-юриспруденції.

Для програми ми залучили викладачів-практиків з найбільших ІТ-компаній України та Європи, а також консалтингових фірм, що спеціалізуються на ІТ, а тому всі учасники отримали прикладні знання. На програмі ми пояснили, чим живе ІТ-бізнес та як працює з клієнтами, а також як юристи структурують ІТ-компанії в Україні та захищають права інтелектуальної власності. Протягом всього навчання студенти  тренувались застосовувати отримані знання на практиці, адже програму «IT LAW» побудовано переважно на практичних кейсах. Тепер ми впевнені, що наші випускники зможуть з максимальною ефективністю використовувати здобуті навички.

«IT LAW» і надалі допомагатиме юристам опанувати ІТ-сферу та здобувати компетентності для побудови успішної кар’єри. Тому з радістю анонсуємо новий набір на програму, яка стартує з 14 березня. Реєстрацію на участь в другому випуску «IT LAW» вже відкрито, а всі деталі можна дізнатися на сайті програми.

Весняний семестр включатиме 6 тематичних модулів, кожен з них по 2 дні. 18 експертів ділитимуться своїм досвідом з учасниками програми. Студенти розбиратимуть реальні кейси, щоб отримати практичні навички та зрозуміти реальні проблеми ІТ-сфери. А наприкінці програми ті учасники програми, які покажуть належні результати, отримають сертифікати на підтвердження здобутих знань. Ми врахували відгуки та побажання випускників, а тому програма стане ще кращою!

«Ми пропонуємо можливість розвиватись, а сертифікат про закінчення програми гарантує високий рівень її випускників. Це один із засадничих принципів Могилянки», – зазначив Денис Азаров, декан Факультету правничих наук НаУКМА.

Якщо ви плануєте розвиватися у сфері ІТ та хочете отримати реальні знання і не боїтеся справжніх викликів, тоді приходьте в Могилянку та ставайте ІТ-юристами!

Детальніше: https://itlaw.ukma.edu.ua/