Судові змагання з протидії корупції

Минулих вихідних відбулися VI National Anticorruption Moot Court Competition, в яких брали участь студенти-правники з Могилянки. Усього до змагань долучились 26 команд із різних куточків України.

Учасники мали змогу дізнатися, як працює механізм запобігання проявів корупції в українському суспільстві. Команди стали частинкою просування цінностей, які є важливими для нашої держави.

Протягом Відбіркового раунду команди мали змогу зіграти за першою Фабулою Змагань. Учасники представляли позиції Обвинувачення та Захисту перед колегіями суддів, до яких входили відомі адвокати, судді, прокурори, детективи НАБУ, спеціалісти НАЗК, експерти громадських організацій, науковці та інші представники державних органів.

За словами суддів Змагань, всі учасники показали відмінний рівень юридичної підготовки!

Серед команд, що пройшли до Чвертьфіналу — “Мазня”, у складі Максима Баришова (4 курс) та Марії Меньшеніної (3 курс), студентів факультету правничих наук Могилянки.

Під час Чвертьфіналу, Півфіналу та Фіналу Змагань учасники розігрували другу Фабулу Судових Змагань. Команди мали змогу проаналізувати всі настанови суддів, які були надані протягом першого дня, та з новими знаннями поборотись за перемогу у муткорті.

Попри повітряну тривогу протягом 2 годин команди запекло змагались у майстерності представлення позицій та знань із права запобігання корупції.

За результатами всіх раундів Змагань 3 призове місце отримала команда “Добродії”, у складі Владислава Старосельського (2 курс) та Назара Рєки (2 курс) — студентів факультету правничих наук Могилянки.

Пишаємося досягненнями наших студентів та зичимо їм наснаги!