Студентське опитування щодо якості викладання

Прийшов час взяти участь у традиційному студентському on-line опитуванні.

Доступ до анкет буде відкрито з 25 листопада по 06 грудня 2019 року за цим посиланням.

Своєю думкою Ви можете позитивно вплинути на якість викладання в «Києво-Могилянській Академії». Ваша думка важлива для майбутнього Вашого університету. Шляхом участі в on-line опитуваннях, Ви маєте реальну можливість підвищити якість навчальних курсів запропонувати бажані зміни та виразити власні враження від курсів у відповідях на відкриті питання. Наразі, регулярні опитування студентів проводяться лише в «Києво-Могилянській академії», тож не втратьте нагоду долучитися унікальної внутрішньої культури нашого університету.

Система збору ваших відповідей анонімна, а свобода висловлювання і конструктивна критика належать до наріжних каменів традиції «Києво-Могилянської Академії», відтак кожна думка є важливою і буде почутою.

Денис Азаров, декан факультету:  “Чому в Могилянці проводиться анонімне опитування студентів щодо якості викладання? Тому що ми прагнемо мати орієнтири для удосконалення наших курсів і не боїмося почути думку студентів про рівень своєї роботи. Ми хочемо позбавлятись недоліків та ставати кращими. Конструктивна критика з боку студентів дуже часто допомагала досягати цієї мети. Опитування – це один із інструментів контролю якості освіти. Він у ваших руках. Користуйтесь ним і робіть Могилянку кращою”.