Мельник Марія Олександрівна

Мельник Марія Олександрівна
старша викладачка
Марія Мельник – кандидатка юридичних наук, старша викладачка Національного університету “Києво-Могилянська академія”, практикуюча юристка, адвокатеса.

З перших днів взаємодії з юриспруденцією успішно поєднує фундаментальне теоретичне вивчення питань із щоденною практикою під час розв’язання комплексних задач. Це дає їй змогу розвивати майстерність ведення юридичної практики, яка постійно вдосконалюється на ґрунті юридичної науки.

Марія має багаторічний досвід практичної діяльності в наступних галузях юриспруденції: корпоративне, фінансове, податкове, банківське та міжнародне приватне право. Використовуючи цей досвід, вона здійснює комплексний юридичний супровід IT індустрії.

Сферами наукового дослідження М. Мельник є філософія права, теорія юридичної аргументації, школа правового реалізму (американська та скандинавська течії) та її вплив на теорію юридичної аргументації, правове регулювання цифрових технологій (теоретичний і практичний аспекти). Марія здійснює комплексні дослідження щодо впливу провідних філософських та юридичних шкіл на розвиток юриспруденції.
Профілі