Робота Legal Ambassadors

«Legal Ambassadors» — ініціатива щодо взаємодії з випускниками середніх шкіл. Цей проєкт не лише про Могилянку та учнів старших класів, а й правопросвітництво та формування правової культури серед молоді.

«Сьогодні мала можливість поділитись частинкою нашої правничої спільноти в одному з ліцеїв міста Фастів. Насамперед, важливо було спрямувати майбутніх абітурієнтів на здобуття змістовніших знань про наш факультет. Щиро приємно була вражена побачити запал у їхніх очах, і позитивні емоції та мотивуючі слова після зустрічі»

— поділилася наша студентка Поліна Казакова. На зустрічі із нею були присутні 11-В та 11-А класи, більше 40 слухачів.

Максимчук Анна відвідала школу №3 з поглибленим вивченням інформаційних технологій у Києві. Ось, що вона розповіла:
«Спершу було хвилююче, але загалом натхненно. На жаль, одинадцяті класи не були надто зацікавлені, хоча їхні враження сильно варіюються в залежності від особистостей. Десяті ж натомість проявили більшу повагу і, впевнена, комусь інформація знадобиться».
Щавінська Марія мала зустріч у ліцеї та гімназія №1 міста Славута Хмельницької області:
«Мені дуже сподобалось бути лектором, учні уважно слухали та запитували».
Рубахіна Софія, Мосьондз Анастасія та Коваленко Марія завітали до школи № 309 у Києві:
«Дуже цікавий досвід проведення такого формату заходів, коли ти можеш поділитися своїм досвідом, дуже приємно бачити учнів, яким це дійсно цікаво та які дійсно готові тебе слухати. Для них було цікаво почути більше інформації про один з найпрестижніших вузів України».
«Цікавий досвід, ще раз переконалась у правильності вибору університету. Рада ділитися своїми позитивними враженнями від навчання з абітурієнтами».
«Дуже приємно було отримувати позитивні відгуки після проведення лекції, учні, які зацікавилися інформацією та, які після лекції хотіли дізнатися ще більше, дуже мотивує рухатися далі. Дуже сподобалось. Мені здалось, що авдиторії теж. Декілька учениць були особливо зацікавленими».

Слідкуйте за сторінкою, щоб дізнатися ще більше про діяльність Legal Ambassadors!