Магістерська програма “Публічне управління та адміністрування”

Приєднуйтесь до творення України!
Києво-Могилянська школа врядування створена тими й для тих, кого об’єднує спільне бажання врядувати Україну, зробити її привабливою для українців та світу.
Переваги навчання

Програма покликана стати середовищем, у якому зростають кваліфіковані кадри для органів державної влади та місцевого самоврядування. Саме тому вона призначена для свідомих цілеспрямованих особистостей, які мають певний досвід роботи у суспільній сфері, громадських організаціях чи бізнесі. Ми пропонуємо можливість ефективного опанування знаннями у колі однодумців – освіченими, ініціативними людьми, яким не байдуже майбутнє України.

Головне завдання викладачів Школи врядування полягає у поєднанні міцного фундаменту теорії, постійного спонукання студентів програми до дискусії, обміну думками, досвідом, роботи в команді.

Навчальний план магістерської програми складений відповідно до вимог Державного стандарту вищої освіти України, а також з урахуванням підходів до викладання відповідних теоретичних та практичних дисциплін у демократичних країнах – лідерів освіти в світі – Великобританії, Німеччині, США та Канаді.

Відгуки
Магістерська програма “Публічне управління та адміністрування”
Структура програми та система оцінювання
Вимоги до вступу
Контакти факультету:
+38(044) 425 60 73

4 корпус НаУКМА, к. 302
вул. Волоська, 8/5