Переможниця стипендії Arzinger
![](https://law.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2B9C6433-11C1-4176-92DE-C01BC071992A.png)
Студентський стипендійний фонд засновано компанією Arzinger у 2019 році для підтримки найкращих студентів і студенток 4-го року навчання бакалаврської програми «Право», які мають високий навчальний рейтинг, успіхи в науковій діяльності, беруть участь у змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо.
«Дуже вдячна юридичній компанії “Arzinger” за можливість взяти участь у конкурсі стипендій. Для мене, як і для багатьох студентів-правників, подібні можливості слугують додатковою мотивацією розвиватись і вкладатись у свою академічну діяльність. Дякую, що продовжуєте з року в рік підтримувати студентів-правників “Києво-Могилянської академії”, особливо у такі непрості часи, оскільки для нас це має дуже важливе значення!» — подякувала Аміна Моргоєва.
Вітаємо переможницю та зичимо їй академічних успіхів!