Перемога в конкурсі кращих практиків впровадження освітніх інновацій

13 грудня в Національному агентстві України з питань державної служби відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».

Уже втретє однією із кращих визнано Києво-Могилянську школу врядування імені Андрія Мелешевича факультету правничих наук. Цьогоріч їй присуджено друге місце в номінації «Професійне навчання для забезпечення стійкості та адаптивності державних органів та органів місцевого самоврядування в умовах війни».

Було відзначено розроблення та успішну реалізацію нею, спільно з Громадською організацією «Школа врядування», професійної (сертифікатної) програми підвищення кваліфікації «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення». Її було спрямовано на професійний розвиток державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють на посадах менше одного року, не проходили конкурсного відбору та мають статус ветерана чи ветеранки, осіб, а також тих із них, які прагнуть у майбутньому вступити на державну службу чи службу в органах місцевого самоврядування.

Проєкт «Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Державного департаменту США.

Пишаємося перемогою!