Перемога у Національних раундах змагань імені Ф. Джессапа.

1 березня 2020 р. команда Факультету стала чемпіоном 25-х Національних раундів змагань з міжнародного публічного права імені Ф. Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition).  Наші студенти також здобули нагороду за найкращий меморандум, а всі члени команди – Тетяна Авдєєва, Максим Віщик, Лідія Волкова та Володимир Гришко  – увійшли у перелік 5-ти найкращих промовців змагань. Тренують команду випускниці Факультету Марія Столбова та Мар’яна Антонович.

Змагання з міжнародного публічного права імені Ф. Джессапа є найбільшими та найпрестижнішими в світі студентськими змаганнями, що відбуваються у формі судових дебатів. У них беруть участь учасники з близько 700 правничих шкіл зі 100 країн. Змагання є імітацією вигаданого спору між країнами, що відбувається за правилами Міжнародного суду ООН.

Команда факультету вдруге поспіль виборює Національні раунди змагань. Цього року у цих раундах взяли участь команди з шести університетів – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (заняли 2-ге місце), Київського національного університет імені Тераса Шевченка (Інститут міжнародних відносин), Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Одеська юридична академія», Національного авіаційного університету.

Нагадаємо, у минулому році команда Факультету також виборола Національні раунди цих змагань, взяла учать у міжнародних раундах і увійшла у перелік 16-ти найсильніших команд світу.

 

Фото   Jessup Ukraine – Джессап Україна.