Наші студенти на програмах міжнародних мобільностей

Студенти-бакалаври освітньої програми «Суспільне і приватне врядування» поділилися своїми фотографіями під час навчання за кордоном.

Навчався в осінньому семестрі 2022-2023, за програмою Erasmus+ на провідному факультеті публічного управління в Фінляндії.

Навчався у весняному семестрі 2022-2023, отримав стипендію фонду Темертея. Був студентом найбільшого факультету університету, Faculty of Arts and Sciences, вивчав різноманітні дисципліни, від міжнародних відносин до розвідки та історії науки.

Улітку 2023 брав участь у проєкті Global Democracy Ambassador Scholarship. Упродовж 3 місяців навчався в одному з найбільших університетів штату Флорида, де мав змогу просувати цінності української демократії та бути амбасадорами для України в США.

Навчалась в Європейському університеті Віадріна за програмою Erasmus+ у весняному семестрі 2023 року. Враховуючи міждисциплінарність спеціальності, була зарахована до економічного факультету. Більшість предметів професійного спрямування були у Школі цифрових студій, магістерської програми.

Більше інформації про досвід навчання на програмах міжнародних мобільностей чекайте згодом.