Міжнародний круглий стіл «Створення інфраструктури та процедур вирішення конфліктів в університеті: теорія і практика».

Запрошуємо учасників освітнього процесу (здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, представників адміністрації університетів) долучитися до міжнародного круглого столу «СТВОРЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПРОЦЕДУР ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ В УНІВЕРСИТЕТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».
Дата: 26 січня 2024 року
Початок: 14:30 (за Київським часом)
Тривалість: 3 години (до 17:30)
Формат: оnline, Zoom-конференція
Мова заходу: українська та англійська з забезпеченням синхронного перекладу.
Метою заходу є обговорення вітчизняних та іноземних підходів до попередження та вирішення конфліктів серед учасників освітнього процесу, а також презентація проекту із пілотування медіаційних служб в низці закладів вищої освіти. Пілотування медіаційних служб у ЗВО дасть змогу сформувати рекомендації щодо нормативного та документального забезпечення, організації роботи медіаційних служб в ЗВО, нормативного та документального забезпечення їх діяльності з метою укріплення культури мирного вирішення конфліктів серед учасників освітнього процесу.
Для участі у круглому столі просимо зареєструватися за цим посиланням.
Круглий стіл входить до програми Днів науки-2024 Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Організатори заходу: захід організовано спільно Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Державним торговельно-економічним університетом, Національним університетом «Одеська морська академія», Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича та Українською академією медіації.
Партнери заходу: The Center for Peace Studies and Violence Prevention at Virginia Tech (USA), University of Southampton (UK), ГО «Прогресильні», Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Варшавський університет, Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Довідково. Круглий стіл проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу наданої в рамках проєкту «CONSENT: підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію», що реалізується Українською академією медіації.