Міжнародна науково-практична конференція “Принципи права: Універсальні та національні в контексті сучасних глобалізаційних та євроінтеграційних процесів”

Шановні колеги!

Факультет правничих наук Національного університету “Києво-Могилянська академія” запрошує науковців та практиків взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Принципи права: Універсальні та національні в контексті сучасних глобалізаційних та євроінтеграційних процесів”, яка відбудеться 21-22 червня 2024 року.

Метою конференції є глибокий аналіз тенденцій розвитку універсальної, цивілізаційної та національної складових у системі та сутності принципів права в контексті глобалізаційних та інтеграційних трансформацій в Європі та світі. Особливу увагу буде приділено перспективам можливих змін до Конституції України та українського законодавства у зв’язку з майбутнім вступом України до Європейського Союзу та майбутнім впливом верховенства права ЄС на її правову систему.

Конференція має на меті обговорити різні аспекти принципів права на секціях загальної теорії права, конституційного права, публічного права, приватного права, кримінального права та міжнародного права. Пленарні та секційні засідання відбуватимуться як офлайн у Києві, так і онлайн. Конференція проводитиметься українською та англійською мовами.

Для участі у конференції, будь ласка, надішліть тему та план доповіді обсягом не більше 5 сторінок. Організатори відбиратимуть теми в порядку їх відповідності тематиці конференції. Також планується публікація тез доповідей конференції.

Теми доповідей слід надсилати до 29 лютого 2024 року, тези – до 20 травня 2024 року українською мовою – Юлії Матвєєвій – matveevaji@ukma.edu.ua; англійською мовою – Євгену Звєрєєву – zvieriev_ievgen@ukma.edu.ua