Лекція Юліанни Романчишиної “Орієнтування в правовому полі блокчейну та криптовалют у фінансовому секторі: Глобальна та європейська перспектива”

У межах курсу для магістрів-правників 1 року навчання «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ. ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ ЗАСТОСУВАННЯ»запрошено низку цікавих гостьових лекторівЛекції будуть відбуватися щовівторка на платформі MS Teams.

Третя лекція із Юліанною Романчишиною “Орієнтування в правовому полі блокчейну та криптовалют у фінансовому секторі: Глобальна та європейська перспектива” 20 лютого о 16:30-17:50.

Короткий зміст: Лекція розпочнеться зі знайомства з фундаментальними поняттями, пов’язаними з блокчейном та криптовалютами. Потім вона заглибиться в специфіку криптовалют, цифрових валют центральних банків (CBDC), стейблкоінів та ключових гравців у криптопросторі. Буде досліджено трансформаційний вплив токенізації на фінансову індустрію, включаючи обговорення оцифрування традиційних фінансових активів. Потім нові правові рамки криптовалют і блокчейну в усьому світі, з особливим акцентом на Європейському Союзі.

Інформація про лекторку: Юліанна Романчишина — фахівчиня з правових та політичних питань у сфері фінтеху та криптовалют у Брюсселі, наразі працює в Європейській Комісії на посаді асистента з питань політики (DG ECFIN). Вона має понад 8 років досвіду в галузі міжнародного права та економіки, працюючи в приватному секторі, академічних колах та міжнародних організаціях. Вона захоплюється майбутнім грошей, новими технологіями для ініціатив сталого розвитку та підвищенням обізнаності про роздрібні інвестиції. Юліанна також є радником правління Furt’her, брюссельської освітньої платформи для жінок у web3.

Лінк на лекцію.