Лекція Дениса Берегового “Комплаєнс у сфері цифрових технологій”

У межах курсу для магістрів-правників 1 року навчання «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ. ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ ЗАСТОСУВАННЯ»запрошено низку цікавих гостьових лекторів. Лекції будуть відбуватися щовівторка на платформі MS Teams.

Перша зустріч із Денисом БереговимКомплаєнс у сфері цифрових технологій” 6 лютого о 16:30-17:50.

Це буде оглядова лекція, у рамках якої студенти ознайомляться із засадами юридичного комплаєнсу та його видами (антикорупційний, фінансовий, продуктовий) при побудові чи супроводі технологічного бізнесу.

Під час лекції буде окреслено: історичний аспект корпоративного комплаєнсу; основні нормативні акти України, Європейського Союзу та іноземних держав, які впливають на побудову комплаєнс-процедур у сфері цифрових технологій; практичні кейси застосування даних процедур.

Мета лекції – спонукати до розвитку крос-компетенцій юристів, які працюють з технологіями, і утвердити необхідність правової оцінки технологій не виключно в межах галузевого законодавства.     

Інформація про лектора: Денис Береговий — партнер і співзасновник ЮФ Axon Partners, LL.M. Керівник практики Інвестицій і Венчурного капіталу. Спеціалізуюся на роботі з ІТ бізнесом та креативними індустріями понад 10 років. Cупроводжував деякі ключові інвестиції в український ІТ сектор. Юридичний радник венчурного фонду, ментор у стартап-школах і акселераторах (Yep!, Brave Inventors, Greencubator), викладав у LvBS, ILTI.

Лінк на лекцію.