Лекція Альфреда Фрю “Автоматизоване прийняття рішень у праві ЄС та Швейцарії”

У межах курсу для магістрів-правників 1 року навчання «Правове регулювання цифрових технологій» запрошено низку цікавих гостьових лекторівЛекції будуть відбуватися щовівторка на платформі MS Teams.

Четверта лекція із Альфредом Фрю на тему “Автоматизоване прийняття рішень у праві ЄС та Швейцарії” відбудеться 27 лютого о 16:30-17:50.

Короткий зміст: У цифровому світі, за підтримки штучного інтелекту, автоматизовані рішення стали звичним явищем. Лекція буде присвячена автоматизованому прийняттю рішень (ADM) та його регулюванню. Студенти ознайомляться з основними елементами регулювання ADM, зможуть визначити концептуальні відмінності в підходах до регулювання стосовно обсягу та виконання, а також зможуть застосувати законодавство до конкретних випадків. Особливу увагу також буде приділено можливим причинам прийняття відповідних положень.

Інформація про лектора:

Альфред Фрю – професор приватного права Базельського університету з основним науковим фокусом на Life Science Law та праві інтелектуальної власності. Він також є співголовою Центру Life Science Law (CLSL) юридичного факультету Базельського університету. Після отримання ступеня PhD у 2011 році він склав адвокатський іспит у Швейцарії і працював адвокатом у провідній швейцарській юридичній фірмі. З 2016 по 2020 рік він був виконавчим директором Центру інформаційних технологій, суспільства і права (Center for Information Technology, Society, and Law) Цюріхського університету. У минулому професор Фрю був гостьовим науковим дослідником Інституту інновацій та конкуренції імені Макса Планка в Мюнхені (Max Planck Institute for Innovation and Competition) та запрошеним науковим дослідником Інституту інтернету та суспільства імені Гумбольдта в Берліні (Humbold Institute for Internet and Society). Він є виконавчим директором Швейцарського форуму з комунікаційного права (Swiss Forum for Communications Law, SF-FS), членом Експертної консультативної ради ОЕСР з питань політики у сфері блокчейну (BEPAB), членом Форуму генетичних досліджень при Швейцарській академії наук (scnat) та Відповідального цифрового суспільства (Responsible Digital Society, RDS) при Базельському університеті.  Його дослідження зосереджені на праві інтелектуальної власності та інформаційному праві, зокрема, в контексті нових технологій та life sciences.

Лінк на лекцію.