Конституційний Суд України: оглядова екскурсія для студентів факультету правничих наук
![](https://law.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/na-sajt-43.png)
Студенти факультету правничих наук відвідали Конституційний Суд України, де ознайомились з етапами формування інституту конституційного контролю в Україні, функціями та повноваженнями, діяльністю, деякими рішеннями Конституційного Суду, процедурами відбору, повноваженнями та діяльністю суддів.
Надзвичайно цікаві зустрічі були із: завідувачкою сектору зовнішніх комунікацій і зв’язків з громадськістю – Оленою Фаріон, завідувачкою бібліотеки – Лілією Волошиною, завідувачкою архіву – Наталією Маєвською.
Про діяльність Конституційного Суду України розповіли Головні консультантки відділу попередньої перевірки конституційних скарг – Жанна Кобан та Лілія Чорненька.
Дякуємо та до нових зустрічей!