Команда Факультету правничих наук виграла змагання з міжнародного публічного права в Європі
![](https://law.ukma.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/processed-A926AB93-03F8-45D1-8992-D27E0ACD4877.jpeg)
Команда студентів Факультету правничих наук Києво-Могилянської академії, у складі якої були Анастасія Шашкевич, Анна Тимошенко, Владислав Левчук та Владислав Михальченко, під тренерством випускників факультету Володимира Гришка та Марії Столбової перемогла у фінальному раунді Telders International Law Moot Court Competition.
Також команда отримала нагороди за Найкращий меморандум позивача та Найкращу усну позицію.
Телдерс — найпрестижніші змагання з міжнародного публічного права в Європі. Змагання проходять у столиці міжнародного права — Гаазі. Фінальний раунд відбувся у Палаці Справедливості, в залі Міжнародного Суду ООН.
Україна двічі за 47-річну історію змагань вигравала Міжнародні Раунди. І в 2016, і в 2024 році це робили студенти Могилянки.
Пишаємось і вітаємо команду переможців!