Тетяна Близнюк: Процес навчання не був легким

Тетяна Близнюк, студентка 1 року навчання магістерської програми «Публічне управління та адміністрування».

«Що спонукало мене почати навчання? На певному етапі з’явилось відчуття недостатності знань, саме тому я вирішила набути нові компетентності і вступила на навчання на магістерську програму  «Публічне управління та адміністрування».

Процес навчання не був легким, адже вимоги викладачів є досить високими. Впродовж навчання я заглибилась у світ філософії, історії та правничих наук, отримала додаткові знання у сфері політичних процесів, процедур вироблення політики, інституційної організації держави та суспільства, додаткових інструментів запобігання корупції, економічного аналізу політики та врядування, інтеграції України до Європейського Союзу, тощо.

Надзвичайно цінними є отримані навички у сфері стратегічного планування, аналізу законодавчої бази, нормотворення та законодавчої діяльності, також знання з дотримання прав людини на державній службі у розрізі принципів верховенства права.

Отримані знання та навички допомагають краще орієнтуватись у процесах реформування країни та стимулюють до більш активної діяльності у громадському секторі. Сподіваюсь, що у майбутньому зможу долучитись до реформування країни на державній службі.