Аліна Жолудь: Моє рішення вступати в Могилянку

Аліна Жолудь, студентка 1 року навчання магістерської програми «Публічне управління та адміністрування».

«Моє рішення вступати в Могилянку рік тому було обумовлено двома чинниками: високими стандартами якості, які встановляє Могилянка, та особистою зацікавленістю у предметній сфері магістерської програми «Публічне управління та адміністрування». 

Прагнення до якості кидає виклик усій університетський спільноті, виклик не тільки інтелектуальний, але також і моральний. І якщо для закладу це, насамперед, – чесність щодо свого призначення і цінностей, то для студента – чесність стосовно власних цілей і засобів їх досягнення. Я мушу бути чесною із закладом, який сповідує чесність: я не йшла вчитися сюди, бо «так треба»; я хотіла прийняти виклик, що може покращити мене та, через це, допомогли мені зробити внесок у розбудову кращого суспільства. Нині, коли я працюю на державній службі, я розумію на скільки багатьом спеціалістам та керівникам не вистачає навчання на цій програмі.

Стратегічне управління, аналітичне мислення, вміння оцінювати ризики, виявляти проблемні ситуації та проблеми, виробляти політику – це такі вагомі важелі, без яких дуже і дуже складно працювати сьогодні. Я щиро завдячую викладачам МП «Публічне управління та адміністрування» за те, що я роблю правильні речі правильно.