І Всеукраїнська науково-практична конференція «Судова експертиза в період дії воєнного стану: проблеми теорії та практики»

29 лютого відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Судова експертиза в період дії воєнного стану: проблеми теорії та практики», організована «Експертно-консультативним центром Ергард та Партнери», актуальність якої в умовах сьогодення не викликає сумніву.

У заході взяла участь доцентка кафедри кримінального та кримінального процесуального права, докторка юридичних наук Жанна Удовенко. Вона виступила з доповіддю «Виклики судових експертиз під час розслідування воєнних злочинів».

На конференції були обговорені важливі питання судово-експертної діяльності. Відбулась активна дискусія між учасниками цього заходу щодо проблемних питань, з якими стикнулися всі під час воєнного стану.

Цей досвід та знання, набуті під час участі в конференції, будуть використані викладачем для покращення проведення своєї дисципліни «Експертизи в юридичній практиці», надання студентам конкретних прикладів з реальної практики, обговорення важливих питань та проблем, що були підняті на конференції. Це допоможе здобувачам вищої освіти краще зрозуміти практичний аспект роботи судових експертів у різних галузях знань під час воєнного стану.