Факультет є № 1 в Україні за вступним рейтингом

У 2019 році факультет знову підтвердив, що він є № 1 в Україні за середнім вступним рейтингом  і на бакалаврську, і на магістерську програму за спеціальністю “Право”.

Середній рейтинговий бал могилянців і могилянок, які вступили на 1 рік навчання бакалаврської програми, становить понад 185 балів та на кілька пунктів є вищим від аналогічного показника Київського та Львівського національних університетів і значно випереджає такі бали в інших ЗВО України. При цьому слід враховувати, що інші університети, переважно, встановлюють менший ваговий коефіцієнт для балів ЗНО з іноземної мови, натомість вдвічі більше “цінують” українську мову та історію, ЗНО з яких вступники, як правило, складають на більш високі бали. Таким чином, рейтинг одного і того самого вступника в різних університетах буде різний, наприклад, у КМА – 180, в КНУ – 183, а в ЛНУ – 187 (останній університет також має право застосовувати так званий регіональний коефіцієнт, який додає до рейтингового балу ще близько 4 пунктів).

Студенти і студентки 1 року навчання магістерської програми мають середній бал ЄФВВ (“магістерського ЗНО”) понад 526 пунктів. Вони більш ніж на 10 пунктів, випереджають колег з Українського католицького університета і на понад 40 пунктів – Київський національний університет імені Т. Шевченка.

На магістерську програму вступили випускники бакалавратів 10 різних університетів і ми дуже раді, що Могилянська спільнота поповнилася дуже гарними студентами і студентками.