Діалог Високого Рівня ІІІ «Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період»

У Стразбурзі 2 та 3 липня за участі представників факультету правничих наук Могилянки, національних експертів Ради Європи — Володимира Венгера та Юрія Ключковського — розпочав роботу Діалог Високого Рівня ІІІ.

Мета третього раунду Діалогу — обговорити перспективи реформ доброго демократичного врядування в Україні та досягти широкої згоди між ключовими національними зацікавленими сторонами щодо дій з удосконалення законодавчої бази у сфері багаторівневого врядування та виборів, враховуючи європейські стандарти, добрі практики та статус України як держави-кандидата на вступ до Європейського Союзу.

Основні теми дискусій, модерованих за правилами Chatham House:

– Багаторівнева система управління в Україні у воєнному та післявоєнному контекстах.

– Політичні права та виклики для національної безпеки у воєнному та післявоєнному контексті в Україні, імплементація міжнародних стандартів.

Декан факультету правничих наук Могилянки Володимир Венгер та доктор юридичних наук Юрій Ключковський представили експертні позиції з питань демократії та прав людини в Україні у воєнний та післявоєнний час, зокрема, щодо особливостей організації та проведення виборів.

До Діалогу Високого Рівня ІІІ долучились представники Парламентської Асамблеї Ради Європи, Офісу Ради Європи в Україні, Центральної виборчої комісії, Комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Асоціації міст України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.