Міжнародна науково-практична конференція «Принципи права: універсальне та національне в контексті сучасних глобалізаційних і євроінтеграційних процесів»

Шановні колеги!

Факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошує науковців та практиків до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Принципи права: універсальне та національне в контексті сучасних глобалізаційних і євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 21-22 червня 2023 року.

Метою конференції є поглиблене осмислення тенденцій розвитку універсального, цивілізаційного та національного компонентів у системі та змісті принципів права в контексті глобалізаційних й інтеграційних трансформацій, що відбуваються в Європі і світі. Спеціальна увага має бути приділена перспективам внесення змін до Конституції України та українського законодавства у зв’язку з майбутнім вступом України в Європейський Союз та поширенням на її правову систему принципу верховенства права ЄС.

На конференції планується обговорення різних аспектів принципів права на секціях загальної теорії права; конституційного права; публічного права; приватного права; кримінального права та міжнародного права. Засідання та робота в секціях відбуватимуться як в очному форматі в місті Києві, так і онлайн. Конференція відбуватиметься українською та англійською мовами.

Для участі у конференції необхідно надіслати тему та тези доповіді або виступу обсягом орієнтовно до 5 сторінок. Теми, які відповідатимуть меті конференції, будуть відібрані організаторами. За результатами проведення конференції планується видання збірки тез доповідей та виступів.

Теми доповідей чи виступів прохання надати до 29 лютого 2024 року, а тези до 20 травня 2024 року за адресою:

  • комунікація українських учасників (ць) – Матвєєва Юлія Іванівна matveevaji@ukma.edu.ua;
  • комунікація іноземних учасників (ць) – Звєрєв Євген Олександрович zvieriev_ievgen@ukma.edu.ua.